myforum-RBD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
myforum-RBD

Image
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
AnY Bb
~La presidente~
AnY Bb


Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 10/07/2009
Varsta : 28

Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez? Empty
MesajSubiect: Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez?   Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez? Icon_minitimeMier Iul 29, 2009 3:31 pm

Se intetesc zonurile conform carora Christian Chavez s-a despartit de B.J. Murphy din cauza ca acesta l-ar fi placut pe Alfonso Poncho Herrera si, chiar daca Poncho nu a raspuns avansurilor stilistului canadian, gelozia ar fi dus la divort.
Toti cei care am fost in preajma lor ne-am dat seama ca B.J. Murphy era interesat de Poncho, iar Christian a observat asta. Cand Poncho a sesizat ca nu-i este indiferent lui B.J., nu a mai iesit impreuna cu cei doi si restul trupei RBD, desi o facuse de nenumarate ori, prefera sa stea singur in casa. Situatia i-a displacut profund. B.J. Murphy parea iremediabil indragostit de Poncho si asta a fost scanteia care a dus la sfarsitul casniciei lui Christian. Partea cea mai proasta a fost ca atmosfera s-a tensionat din aceasta cauza in ultimele doua luni ale turneului RBD de adio”, sustine un apropiat al trupei.

Poncho nu a raspuns nici un moment avansurilor lui B.J. Murphy, insa s-ar parea ca gelozia lui Christian Chavez a fost atat de puternica, incat a divortat de stilistul canadian.

Din pacate, Christian nu s-a gandit sa semneze un contract prenuptial cand s-a casatorit in Canada cu B.J. Murphy si acum este bun de plata. Acum, B.J. pretinde jumatate din veniturile realizate de Christian in timpul casniciei lor, dar fostul component al trupei RBD are de gand sa lupte pana la final pentru averea lui, acum cand s-a ales praful de iubirea lui.
Sus In jos
https://myforum-rbd.forumgratuit.ro
Any_the_best
~Besame sin miedo~
Any_the_best


Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez? Empty
MesajSubiect: Re: Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez?   Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez? Icon_minitimeMier Iul 29, 2009 7:09 pm

=))=))=))=)) lol! lol! lol! lol! Laughing Laughing Laughing Laughing asta e cea mai mare prostie pe care am putut-o auzi Laughing Laughing de cand s-au despartit apar din ce in ce mai multe prostii despre ei Laughing cica Poncho ar fi de vina si Chris e gelos Laughing
Sus In jos
http://pinky-girrl.hi5.com
AnY Bb
~La presidente~
AnY Bb


Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 10/07/2009
Varsta : 28

Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez? Empty
MesajSubiect: Re: Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez?   Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez? Icon_minitimeJoi Iul 30, 2009 4:28 pm

da Deaa si mie mi sa parut fff aiurea=)) =)) ca cik ex-ul lui Chris la placut pe Poncho na..nu stiu..cei drept ca are ce vedea la el lol! lol! lol! dar poncho pe murphy ala sigur nu la plakut
Sus In jos
https://myforum-rbd.forumgratuit.ro
Any_the_best
~Besame sin miedo~
Any_the_best


Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez? Empty
MesajSubiect: Re: Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez?   Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez? Icon_minitimeMar Aug 11, 2009 7:33 pm

oh da sigur are ce vedea I love you I love you I love you insa tot mi se pare o prostie Laughing Laughing Chris gelos Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
http://pinky-girrl.hi5.com
Continut sponsorizat





Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez? Empty
MesajSubiect: Re: Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez?   Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez? Icon_minitime

Sus In jos
 
Alfonso Poncho Herrera vinovat de ruinarea casniciei lui Christian Chavez?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Alfonso Herrera se intoarce la teatru
» Anahi vrea sa joace cu Alfonso Poncho Herrera in “Camaleones”
» ~Christian~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
myforum-RBD :: RBD :X :X :: Informatii despre trupa-
Mergi direct la: